Baldai namams, biurui. Interjero detalės. Profesionalios paslaugos.

— „Kas genialu, tas paprasta. Tačiau tai kas paprasta nebūtinai genialu.“ O kaip kasdieniniame gyvenime? —

Tinklaraštis

Ką verta žinoti renkantis virtuvės baldus?

Kuriant ar keičiant virtuvės interjerą, nemažą dėmesį reikėtų skirti baldų parinkimui. Vienoms šeimoms ar pavieniams asmenims tinka vieni, o kitiems reikia visai kitokių baldų. Virtuvės baldai turėtų būti pasirenkami ne tik pagal interjere vyraujančias spalvas, bet ir pagal tam tikrus kriterijus. Mat, tik atitikus tam tikras sąlygas, tokie badai bus naudojami ilgiau nei vienerius ar dvejus metus. Ką verta žinoti tiems, kurie ketina pirkti naujus virtuvės baldus?

Virtuvės baldus reikia rinktis atsižvelgiant į žalingus faktorius. Jeigu visus baldus pirksite atsižvelgę tik į dizainą ir pačią žemiausią kainą, tuomet natūralu, kad įsigyti baldai po gana trumpo laiko pakeis savo išvaizdą ir prie dizaino jau nelabai derinsis.

Maža kaina taip pat yra signalas dėl kokybės. Trumpai tariant, pirmiausia, renkantis baldus, reikia atsižvelgti į tai iš ko jie yra pagaminti. Pavyzdžiui, spintelė, kuri bus naudojama kriauklės laikymui, turi būti atspari vandeniui. Kaip manote, ar medžio drožlių plokštė yra atspari drėgmei? Žinoma, kad ne. Tas pats liečia ir spinteles, kurios liesis su dujine ar kita virykle – tokios spintelės ir jų viršus turi būti atsparūs karščiui.

Baldų komplektai virtuvei gali būti perkami kartu arba juos galite kombinuoti patys. Dažnai pirkėjai renkasi baldų komplektus, kurie netinka būtent jų virtuvėms. Ne veltui kai kurie pardavėjai suteikia galimybę pirkti tik tam tikrus baldus, o ne jų komplektus. Pavyzdžiui, jeigu komplektą sudaro 3 spintelės, kurios pakabinamos ir 3, kurios pastatomos, o jums reikia po dvi iš jų, tuomet pirkti visą komplektą nėra tikslo. Tada geriausia būtų dairytis į atskirus gaminius.

Virtuvės baldų kokybę pažymi gamybos technologija ir medžiagos. Kaip jau minėta, pigiausiai jums kainuos medžio drožlių plokščių gaminiai. Jie dažniausiai yra laminuoti. Brangiausiai išleisti teks perkant medžio masyvo arba iš klijuotos faneros pagamintus virtuvės baldus. Jų kainos aukštesnės nei gaminių iš MDP, tačiau kokybė – kur kas geresnė.

Renkantis virtuvės baldus, reikia turėti galvoje, kad jie turi atlikti ir esminę funkciją – laikyti indus saugiai, tad kokybė čia yra be galo svarbi.